Boydak Eğitim ve Kültür Vakfından Gemerek'e Yardım...

Gemerek İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımına Boydak Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından fakir ve yardıma muhtaç öğrencilere dağıtılmak üzere yaklaşık 20.000 TL değerinde yardım yaptı.

Boydak Eğitim ve Kültür Vakfından Gemerek'e Yardım...Gemerek İlçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımıza Boydak Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından fakir ve yardıma muhtaç öğrencilere dağıtılmak üzere 1000 adet çanta ve kırtasiye seti ile birlikte okulların tefrişi için yaklaşık 20,000 TL değerinde 2 adet toplantı masası, 2 adet makam masası, 20 adet bilgisayar koltuğu, 1 adet fotokopi makinesi, 6 adet projeksiyon cihazı, 2 adet masaüstü bilgisayar, 1 adet dizüstü bilgisayar, 1 adet müdür odası takımı, 1 adet 20 kişilik toplantı masası, 5 adet orta sehpa, 2 adet renkli yazıcı, 4 adet evrak dolabı, 1 adet kanepe takımı, 3 adet duyuru panosu yardımı yaptı.

İlçe Kaymakamı Yusuf Özbey Boydak Eğitim ve Kültür Vakfı İnsan Kaynakları Müdürü Yücel Doğan'a ve Boydak Holding A.Ş'ye fakir ve yardıma muhtaç öğrencilere dağıtılmak üzere gönderilen 1000 adet okul çantası, kırtasiye seti ve okullarımızın tefrişi için gönderilen demirbaş malzemeler için teşekkür etti.  Gemerek Kaymakamlığı


21 Eylül 2012 Cuma 12:22

http://www.gemerekgundem.com/haber/boydak-eitim-ve-kltr-vakfndan-gemereke-yardm-2665.html