Kaymakam Tezcan TÜBİTAK Projelerini İnceledi...

Gemerek Kaymakamı Adnan Tezcan Tübitak Ortaöğretim Öğrencileri Arası Proje Yarışmasına Katılacak Olan Şehit Ahmet Karahan Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesinde İncelemelerde Bulundu.

Kaymakam Tezcan TÜBİTAK Projelerini İnceledi...Gemerek Kaymakamı Adnan Tezcan Tübitak Ortaöğretim Öğrencileri Arası Proje Yarışmasına Katılacak Olan Şehit Ahmet Karahan Teknik Ve Endüstri Meslek Lisesinde İncelemelerde Bulundu.

19-23 Mart 2012 tarihleri arasında Kayseri Melikşah Üniversitesinde düzenlenecek olan TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Arası Proje Yarışması bölge finaline Gemerek İlçesini temsilen Gemerek Şehit Ahmet Karahan Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi katılacaktır.

"Çocuk Ve Bebeklerde Kalıcı Hasarlar Bırakabilecek Ateşlenmelerin Sürekli Ölçümlerle Kontrol Altında Tutulabilmesi Konusunun İncelenmesi Ve Çözüm Uygulamasının Oluşturulması" projesiyle yarışacak olan öğrencilerin çalışmalarını Kaymakam Tezcan yerinde inceleyerek bölge finaline katılacak olan öğrencilerimize başarılar diledi.  Gemerek Kaymakamlığı

12 Mart 2012 Pazartesi 17:52

http://www.gemerekgundem.com/haber/kaymakam-tezcan-tubitak-projelerini-inceledi-2268.html